Nový pivovar

Zatímco netrpělivě vyhledáváme lokalitu pro vlastní pivovar, nemohli jsme se dočkat, a museli začít vyrábět naše piva dřív. K tomu jsme si pečlivě vybrali partnery našeho pivovaru, kde se vaří naše piva podle našich vlastních receptur, s našimi vlastními ingrediencemi a pod naším přísným dohledem a pod vedením různých sládků, v závislosti na typu vařeného piva.

Naše spodně kvašené ležáky a polotmavé pivo se vaří v Pivovaru Chotěboř, asi 90 minut od Prahy. Naše svrchně kvašené mezinárodní piva jsou vyráběna v různých pivovarech, v závislosti na konkrétním stylu a technických požadavcích vaření. V současné době se naše Colorado Pale Ale a další pivní speciály vaří v Antoši v Slaném.

NOVINKA

Povedlo se nám najít krásný a vhodný objekt pro náš pivovar. Pronájem podepsaný a jde se na přípravné práce. Lokalitu si zatím necháváme pro sebe, ponaučeni z minulých nezdarů, ale brzy zveřejníme! Nejdůležitější je nyní dát dohromady prostředky. Máte zájem přidat ruku k dílu? Není nic jednodušího než kliknout na tento link na Symcredit a jejich P2P crowdfundingový portál https://www.symcredit.com/cs/product/craft-brewery/ anebo se nám ozvat přímo.