Hostinský – Náš akcionář

Jsme přesvědčeni, že pivovar by měl rovněž patřit „hospodskému“. Z tohoto důvodu se setkáváme s různými vlastníky barů a restaurací, kteří jsou excelentní ve své práci a nabízejí svým hostům vynikající kuchyni, atmosféru, servis, nápoje a piva. Tito lidé jsou našimi potenciálními budoucími akcionáři.

Takovým majitelům barů a restauratérům nabídneme příležitost stát se akcionáři v našem Zemském Akcionářském Programu a případná změna lokality budoucího pivovar na tom nic nemění!

Spolumajitelem našeho pivovaru se tak může stát větší počet restauratérů. Každý z nich pak obdrží akcie v podstatě zdarma na důkaz toho, že si vážíme jeho důrazu na kvalitní služby a uvědomujeme si obtížnost samotného oboru.

Je opravdu možné, aby se někdo v dnešní době stal akcionářem zdarma?

Jedním slovem, ano. Peníze v tomto případě nejsou skutečnou hodnotou. Pokud chceme vyrábět kvalitní pivo, chceme, aby bylo podáváno jen v kvalitních restauracích a barech, které nabízejí skvělé služby a kvalitní produkty svým hostům každý den.

Jsme prostě přesvědčeni, že náš další rozvoj vyžaduje neustálou zpětnou vazbu od našich akcionářů, kteří pečují o zachovávání vysokých standardů, předvídají potřeby a touhy svého trhu a mají neustálý kontakt s hosty, kteří dokážou ocenit výborné pivo.

Věříme v historickém pojetí slova „SHARE“ – dělit se ve slově „shareholder“ – akcionář. Sdílíme nejen akciové hodnoty společnosti, ale také znalosti, nápady a vášeň provázející naše obory. Hledáme takové akcionáře, kteří chtějí pomoci něco vybudovat a pokračovat tak v krásné tradici.

Hostinský, který se stane naším akcionářem, obdrží „Hostinský akcionářský certifikát”, který ho opravňuje připojit se k našemu úsilí o realizaci naší vize návratu velkého řemeslného pivovaru do Prahy, vůbec poprvé od roku 1899.

Hostinský akcionářský certifikát bude mít ve finále výraznou hodnotu a představuje vynikající příležitost pro ty, kteří usilují o kvalitu, která bude ve finále bohatě odměněna.

„Předběžný Hostinský akcionářský certifikát”

Tento certifikát je předběžným potvrzením o vlastnictví akcií a je právně závazný. Bude sloužit do doby, než na základě tohoto Certifikátu obdrží hostinský akcie Zemského řemeslného pivovaru, a.s.

„Akcionářský CERTIFIKÁT”

Na všech našich doposud konaných setkáních jsme se setkali ze strany budoucích hostinských akcionářů s velkým nadšením a zájmem.